Зелена Аптека “Твій травник” представляє унікальний в своєму роді курс лікування та профілактики чоловічих захворювань, який називається “Боброва сила”.

Наша багаторічна практика довела, що за 15-20 днів даний курс повністю лікує навіть найскладніші випадки простатиту та аденоми простати. Також курс ідеально підходить для відновлення потенції.

Рецепт складається з комплексу різних зборів трав та рідкісної настоянки “Струмінь бобра”. Настоянка настільки концентрована, що в буквальному сенсі цього слова розсмоктує навіть пухлини в малому тазі.

Ось як виглядає вже готовий курс лікування:

У нього входить:

 • 60 доз струменю бобра. Тарра 300 млг. Розрахунок курсу 21 день.
 • 120 доз настоянки зі збору трав. Тарра: 400 грам. Розрахунок курсу 21 день. У нього входять такі трави як: ромашка, шавлія, календула, мучниця, кропива, іван-чай, полин, півонія і звіробій.
 • Детальна інструкція
 • Мірні ложки
 • Фільтр пакетики

Давайте по порядку. Що таке настоянка струменя бобра?

Струмінь бобра – це секрет парних мішечків бобрів, що відноситься до ароматичних речовин тваринного походження. Це не анальні залози, а епітеліальні препуціальні мішечки грушоподібної форми річкового мешканця – бобра, що проживає в місцевостях з водоймами і великою кількістю лікувальних трав, в екологічно чистих районах. Ці мішечки заповнені речовиною жовтувато-коричневого кольору і володіють яскравим мускусним запахом.

Саме цілющі рослини становлять 90% раціону звірка. Після їх споживання відбувається процес напіврозпаду і всі корисні компоненти скупчуються в грушоподібних мішечках, розташовані в паховій області бобра.  Завдяки накопиченим елементам тварина може заліковувати навіть найсерйозніші рани, аж до смертельних ушкоджень.

Зовні нагадує пару шкіряних мішечків, з щільною консистенцією і яскраво-вираженим мускусним запахом.

Ось уже багато століть боброва струмінь використовується чоловіками для оздоровлення всієї сечостатевої системи. І ця багаторічна практика довела ефективність лікування. При повному курсі прийому цей секрет повністю відновлює потенцію, виліковує навіть найскладніші випадки простатиту та аденоми простати.

Властивості струменю бобра:

Боброва струмінь має в своєму складі надзвичайно велику кількість корисних речовин виключно природного походження. Лікувальна речовина містить в собі такі компоненти:

 • Ацетофенон. Допомагає в оздоровленні організму;
 • Борнеол. Корисний для нервової системи, допомагає впоратися з інфекціями і запаленнями;
 • Саліцилова кислота. Сприяє зниженню запалень, очищає організм від шкідливих речовин;
 • Макро- і мікроелементи. Вирішують проблему дефіциту корисних речовин. Боброва струмінь містить калій, кальцій, натрій, цинк і фосфоф.
 • Гваякол. Бере участь в процесах поглинання організмом інших з’єднань.

Лікування матиме позитивний ефект на будь-якій стадії захворювання!

Після її застосування пацієнт може розраховувати на отримання такого результату:

 • Значне поліпшення потенції.
 • Повне зняття запалень і набряклості.
 • Повне позбавлення від больового синдрому.
 • Посилення імунітету.
 • Ліквідація шкідливих мікроорганізмів.
 • Підвищення тестостерону.
 • Відновлення та очищення судин, що поліпшить загальну роботу серцево-судинної системи організму.

Процес приготування настоянки дуже складний і тривалий. Спочатку потрібно дрібно розпорошити грушоподібні мішечки на спеціальному верстаті, потім приготувати масу на основі досить рідкісних трав, виключно рудникової води і спирту. Настоянка має настоюватись від 2,5 до 4 місяців.

Процес у фотографіях:

Верстат для нарізання епітеліальних препуціальних мішечків бобра.
Так готується основа для настоювання бобрового струменю.

Потім в спеціальних герметичних бочках йде процес настоювання самого бобрового струменю.

Епітеліальні препуціальні мішечки бобра вкрай складно дістати в Україні, оскільки вони обмежені в кількості.

Готова настоянка струменя бобра вже виглядає так:

Завдяки унікальному рецепту настоювання концентрат струменю бобра складає 75%!

З травами, які входять в курс лікування, ситуація також дуже не проста. Спочатку трави завозяться на виробництво пластами і в сирому виді. Потім трави проходять процес очищення, процес дріблення та процес сушки. Після цього наші травники змішують їх в правильних пропорціях та посилюють концентрат завдяки правильному настою.

У фотографіях:

Трави складаються в спеціальні мішки після процесу сушки
Трави під час процесу дріблення та очищення

*Важливо! Струмінь бобра потрібно приймати виключно в комплексі зі зборами трав! Саме в цьому і полягає головний секрет лікування.

Спосіб застосування:

Струмінь бобра приймати по 5 мл. 3 рази на день за 30 хв. до їжі. Останній прийом повинен бути не пізніше, ніж за пару годин до сну, інакше можуть виникнути проблеми зі сном.

Трави готуємо вранці на цілий день. 2 столових ложки трав залити півлітра окропу. Настоюєм 40 хв. – 1 година. Поділити півлітра готової настоянки на 3 рівних частини. Настій з трав вживаємо на голодний шлунок 3 рази на день.

Як струмінь бобра та збір трав діють на організм?

За 6 останніх років нами було запропоновано і відіслано більше 23000 курсів! Спираючись виключно на практичні дані ми виявили такі закономірності.

1-5 день лікування: Починається процес ліквідації та знищення шкідливих мікроорганізмів.

5-9 день лікування. Розширються судини в малому тазі, починається нормальний кровообіг. Знімається запалення і набряклості в області простати. Більшість чоловіків відмічають, що вже на цьому етапі зникають симптоми простатиту.

9-15 день лікування. В організмі підвищується рівень тестостерону. Значно поліпшується потенція.

15-20 день лікування: На цьому етапі більшість чоловіків відмічають повне одужання.

* Важливо! Цей курс потрібно приймати не частіше ніж 1 раз на рік. Як показує практика, одного курсу лікування цілком достатньо для лікування навіть найскладніших випадків.

Весь курс лікування коштує 640 гривень. Кожна витрачена гривня виправдана, оскільки для збору такого курсу потрібні місяці роботи, величезна праця та немалі кошти.

Доставляєм Новою Поштою по всій Україні, країнах СНД та ЕС.

Форма для замовлення:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: