Печерский районный суд отпустил членов банды Юсупа Абуева, которого подозревают в убийстве сына депутата Киевоблсовета Вячеслава Соболева. Об этом сообщил экс-нардеп Игорь Мосийчук.

«Вчера 3 января Печерский райсуд столицы выпустил на волю трех членов банды Юсупа Абуева, который обоснованно подозревается в организации замаха на депутата Киевского облсовета Вячеслава Соболева в результате которого погиб его трехлетний сын Александр», — говорится в сообщении.

Фото: facebook.com/igor.mosijcuk

Мосийчук утверждает, в банду Абуева входили два бывших работника полиции и гражданин России Гелани Умарович Межиев, а задержали их за вымогательство денег у депутата Киевского городского совета Алексея Новикова.

Несмотря на это, пишет Мосийчук, судья Печерского суда Карабань решил отпустить их под ночной домашний арест. Отец Межиева прямо говорит о факте взятки.

«Отец Межиева прямо говорит, что освобождение сына под ночной домашний арест несмотря на то, что за него ходатайствовали одиозные экс-руководители Высшего хозяйственного суда Татьков и Емельянов обошлось ему в 100 000 долларов», — подчеркивается в сообщении.

Также бывший нардеп опубликовал видео с депутатом Киевсовета Алексеем Новиковым, которому эта же банда угрожала в сентябре прошлого года.

#шкварки_дня БАНДИТАМ ВОЛЮ! ⚡️⚡️⚡️ Вчора 3 січня Печерський райсуд столиці випустив на волю трьох членів банди Юсупа Абуєва який обгрунтовано підозрюється в організації замаха на депутата Київської облради В’ячеслава Соболєва в результаті якого загинув його трьохрічний син Олександр.❗️Банда на чолі з Абуєвим займалася рекетом, розбоєм та здирництвом! Члени банди Абуєва серед яких два колишніх працівника поліції та громадянин РФ Гелані Умарович Межиєв, були затримані під час вимагання з застосуванням сили та отримання грошових коштів з родини депутата Київської міської ради Олексія Новікова.❗️Звільняв з під варти бандитів одіозний суддя Печерського райсуду столиці Карабань. Звільняв не зважаючи на те, що очільник банди Юсуп Абуєв якого окрім бандитизму обгрунтовано підозрюють в організації замовного вбивства, разом з декількома подільниками переховується від українського правосуддя! Звільняв не зважаючи на те, що громадянин РФ Межиєв з ножем у горла вимагав від потерпілих гроші.❗️Батько Межиєва прямо говорить, що звільнення сина під нічний домашній арешт не зважаючи на те, що за нього клопоталися одіозні екс-керівники Вищого господарського суду Татьков та Ємельянов обійшлося йому в 100 000$.Ми абсолютно не стверджуємо, що ці гроші взяв суддя Карабань але нам точно відомо який колега-суддя з того ж таки Печерського суду заходив до нього і просив про звільнення бандитів!Далі буде…На відео: депутат Київради Олексій Новіков після наїзду бандитів на його родину 15.09.2019

Gepostet von Ігор Мосійчук am Samstag, 4. Januar 2020