В Житомире после скандала уволили «за неприемлемое поведение» исполнителя роли Святого Николая на Рождественской ярмарке,  а на роль святого наняли другого актера.

Об этом сообщила глава управления культуры Житомирского городского совета Нина Рябенко.

Коментар очільниці управління культури Житомирської міської ради щодо конфлікту, який стався у неділю, 23 грудня, в…

Gepostet von Житомирська Міська Рада am Dienstag, 25. Dezember 2018

«После неприемлемой ситуации, которая сложилась в воскресенье, мы решили, что работать в домике Святого Николая Руслан Мороз не будет. Мы уже нашли другого актера на роль Святого Николая», — прокомментировала инцидент Рябенко.

Ранее член исполнительного комитета Житомирского городского совета Вера Гринишина заявила о конфликте, который произошел у нее с Русланом Морозом в Домике Святого Николая.

Loading...
Loading...

«23 декабря мы с семьей были на Рождественской ярмарке и я увидела, что в резиденции Святым Николаем работает известный в городе сторонник «русского мира» Руслан Мороз. Напоминаю, что Мороз является членом нескольких пророссийских организаций в городе, в частности — пресс-секретарем «Русского содружества». Также Мороз активно защищает сепаратиста Муравицкого, которого судят в Житомире за государственную измену», — написала Гринишина.

Когда чиновница поинтересовалась у мужчины, кто назначил его на эту «должность», он обозвал ее проституткой, вызвал полицию, стал хватать за руки, не выпускал из праздничного домика и облил глинтвейном.

Хочу прокоментувати інформацію щодо інциденту у будиночку Святого Миколая.Вчора, 23 грудня ми з родиною були на Різдвяному ярмарку і я побачила, що в резиденції Святим Миколаєм працює відомий у місті прихильник руского міра Руслан Мороз. Нагадую, що Мороз є членом кількох проросійських організацій у місті, зокрема – прес-секретарем “Русского содружества”. Також Мороз активно захищає сепаратиста Муравицького, якого судять у Житомирі за державну зраду.Мене це здивувало і я вирішила поцікавитись хто прийняв рішення, що під виглядом традиційного українського різдвяного святого з дітьми спілкується відвертий сепаратист.На моє запитання “Хто прийняв таке рішення?” Мороз відреагував агресивно і відверто неадекватно. Я не цитуватиму весь цей потік бруду і образ на свою адресу та адресу моєї доньки. У відео можете побачити все і скласти свою оцінку.Він почав мене штовхати і штурхати. Після цього Мороз заблокував вихід із будиночка і не випускав мене із дочкою. Свідком цього була заступник начальника управління культури міської ради Наталія Марчук, яка теж не могла змоги вийти із будиночка.З цього приводу я написала заяву у поліцію.Я вимагаю від Житомирської міської ради дати оцінку такій “роботі” Святого Миколая та звільнити Мороза. Мені не зрозуміло, чим керувались, коли його наймали на роботу, на мою думку він ідеологічно та психологічно не може її виконувати. З дітьми повинна працювати людина із проукраїнськими цінностями.Також очікую на реакцію правоохоронців на інцидент.Якщо ми хочемо виграти гібридну культурну війну з Росією, ми повинні почати із очищення власного міста.

Gepostet von Vera Grynyshyna am Montag, 24. Dezember 2018

«Он начал меня толкать и пинать. После этого Мороз заблокировал выход из домика и не выпускал меня с дочерью. Свидетелем этого была заместитель начальника управления культуры городского совета Наталья Марчук, которая тоже не могла выйти из домика», — написала Гринишина.

Она добавила, что написала заявление в полицию из-за этого инцидента.

В свою очередь Руслан Мороз отверг эти обвинения и обвинил чиновницу в том, что она обнародовала видео без начала. По словам Мороза, Гринишина первая начала с него срывать костюм.