Детская писательница Лариса Ницой обратился к видео-обращением к Петру Порошенко в Facebook. «Петр Алексеевич, Вы меня заказали?» — утверждает она

Картинки по запросу лариса ницой фото

Ницой завила, что журналистка «5 канала», владельцем которого является Порошенко, взяла «лживый материал, слепленный на меня московским СМИ, подала его в публичном пространстве Украины как правду, обозвала меня, облила грязью, унизила мою честь и достоинство».

Соколова — виконавиця джинси, феее…

Петре Олексійовичу, Ви мене замовили?Журналістка вашого "5 каналу", власником якого ви є, а отже, вона ваша підлегла, взяла брехливий матеріал, зліплений на мене московистьким ЗМІ, подала його в публічному просторі України як правду, обізвала мене, облила брудом, принизила мою честь і гідність.За що вона мене принизила? Лише тому, що я хочу українського середовища, рідномовного середовища у своїй країні для себе? Такого середовища, яке має німець у Німеччині, італієць — в Італії, чех — у Чехії, поляк — у Польщі, а я такого рідномовного середовища не маю ніде в Україні, бо немає такого куточка на моїй землі, куди можна сховатися від мови агресора, вона всюди? За моє бажання мене висміяла журналістка вашого каналу! За те, що я відважилася висловити своє бажання голосніше від усіх? Висловити на всю країну, а не пошепки? За те, що я озвучила на повний голос бажання переважної більшості українців: українцям потрібне для існування їхнє рідне середовище, як рибі водойма — за це мене облила лайном ваша журналістка?Коли мене висміювали і принижували на Ньюзвані і 112-му каналах, я дивилася на це крізь пальці. Бо що можна чекати від ворожих україножерських каналів? Що можна чекати від їхніх гостей — українофобів? Що можна чекати від журналістів, які переплутали свободу слова зі свободою брехні, зі свободою приниження українців.Але я бачу цей вірус поширився і на вашу журналістку. Коли я показала її пасквіль фахівцям, усі в один голос казали — це чорнуха, це замовлення. Якщо вона працює на вашому каналі, Петре Олексійовичу, то це ваше замовлення? Якщо не ваше, тоді чиє замовлення пішла наліво виконувати працівниця вашого каналу? І чому вона це зробила? Може ви затримуєте своїм журналістам зарплату, тому вона подалася виконати халтурку?Чи це тепер усі канали будуть поливати багном тих українців, хто підніме голову і вимагатиме української мови, мови своїх предків, на своїй землі?Замовний брехливий матеріал вашої підлеглої прикладаю.

Gepostet von Лариса Ніцой am Montag, 5. November 2018

«Нигде в Украине, нет такого уголка на моей земле, куда можно спрятаться от языка агрессора, она везде? За мое желание меня высмеяла журналистка вашего канала! За то, что я решилась высказать свое желание громче всех? Выразить на всю страну, а не шепотом? За то, что я озвучила во весь голос желание подавляющего большинства украинцев: украинцам нужно для существования их родная среда, как рыбе водоем — за это меня облила дерьмом ваша журналистка?» — заявила Ницой.