Об этом на своей странице в Facebook сообщил директор информационно-консалтинговой компании Defense Express Сергей Згурец.

По его словам, данный модуль может оснащаться различными типами пулеметов, но главная его ударная сила — это отечественный противотанковый ракетный комплекс «Барьер» в исполнении с увеличенным количеством ракет на пусковой.

«Козак» з новою зброєюНа Гончарівському військовому полігоні відбулась демонстрація нового бойового модулю, який був встановлений на бойовій колісній броньованій машині «Козак-2М». Це тристоронній проект, у якому беруть участь турецька компанія Aselsan, Державне Київське конструкторське бюро “Луч”, а також приватне підприємство НВО «Практика», яке є виробником бойової броньованої машини "Козак-2М".Компанія Aselsan є розробником дистанційно керованого бойового модуля, системи управління цим модулем, а також засобів спостереження за полем бою (зокрема, тепловізору). Представлений модуль може оснащуватися різними типами кулеметів, але головна його ударна сила — це вітчизняний протитанковий ракетний комплекс «Бар’єр» у виконанні зі збільшеною кількістю ракет на пусковій. Це чотири ракети Р-2С. Максимальна дальність пуску — 5 кілометрів, бронепробиття за динамічним захистом — 800 міліметрів. Також можуть застосовуватися ракети з уламково-фугасною, а також із термобаричою бойовою частиною. Система управління ракетою — лазерна, напівавтоматична. Перезарядження — через люки на даху машини.Масса модулю — в межах 400 кілограмів. Модуль оснащений одномоментними двигунами, які забезпечують швидкість перекидання вісі прицілювання — до 30° на секунду.Під час випробувань у день були здійснені пуски керованою протитанковою ракетою Р-2С на відстань у 1,8 кілометри по мішені, що рухається, а також вночі — на відстані у 3 кілометри по броньованій цілі, з використанням тепловізору компанії Aselsan. За пусками спостерігала закордонна військова делегація. Пуски були вдалими.Раніше ДержККБ «Луч» та представники компаніі Aselsan проводили бойові пуски з іншої бойової машини, яка була представлена на випробування компанію «Українська бронетехніка». Можна припустити, що застосування різних мобільних платформ є відлунням українських реалій, де спецекспортери використовують усі можливі варіації, аби задовольнити вимоги закордонних замовників.

Gepostet von Сергій Згурець am Mittwoch, 18. Juli 2018

«Это четыре ракеты РК-2С. Максимальная дальность пуска — 5 километров, бронепробиваемость за динамической защитой — 800 миллиметров. Также могут применяться ракеты с осколочно-фугасной, а также с термобарической боевой частью. Система управления ракетой — лазерная, полуавтоматическая. Перезарядки — через люки на крыше машины», — уточнил Згурец.

Он добавил, что масса модуля — в пределах 400 килограммов. Разработка оснащена сиюминутными двигателями, которые обеспечивают скорость переброски оси прицеливания до 30° в секунду.

«Во время испытаний днем были осуществлены пуски управляемой противотанковой ракетой РК-2С на расстояние в 1,8 километра по движущейся мишени, а также ночью — на расстоянии в 3 километра по бронированной цели, с использованием тепловизора компании Aselsan. За пусками наблюдала зарубежная военная делегация. Пуски были удачными», — подытожил он.