Китайская компания TBEA International Ltd изучает вопрос строительства в Николаевской области ветровой электростанции мощностью 500 МВт. Согласно проекту, планируется создать 1000 рабочих мест на этапе строительства и 100 для обслуживания электростанции.

Об этом сообщает пресс-служба Министерства энергетики и угольной промышленности Украины.

В компании отмечают, что пилотный проект в Украине уже прошел все необходимые экспертизы и получил положительное заключение, в том числе и по влиянию на окружающую среду.

Представники компанії повідомили, що компанія виявила зацікавленість щодо участі у низці проектів, окреслили основні переваги та зазначили, що пілотний проект в Україні вже пройшов усі необхідні експетизи та отримав позитивний висновок, зокрема і щодо впливу на довкілля. Також наголосили про важливість будівництва об’єкта для вирішення соціальних питань, оскільки, згідно з проектом, планується створити 1000 робочих місць на етапі будівництва та 100 для обслуговувння збудованої електростанції. Слід зазначити, що компанія «TBEA International Ltd» є виробником сучасного обладнання у сфері енергетики. Наразі керівництво компанії та технічні спеціалісти проводять зустрічі з представниами державних органів та українськими партнерами, зокрема НЕК «Укренерго», ДП «Енергоринок» та ін.