Экс-губернатор Закарпатской области, —  Иван Михайлович Ризак,  сделал важное обращение к  политическому руководству страны, в связи  со зверским убийством  единственного сына Алексея Ивановича Ризака:

Президенту України

Порошенку Петру Олексійовичу

Голові Верховної Ради України

Парубію Андрію Володимировичу

Прем’єр-міністру України

Гройсману Володимиру Борисовичу

 

Вельмишановні панове керівники держави!

Насамперед хочу подякувати Вам за небайдуже ставлення до моїх звернень щодо сприяння обєктивному розслідуванню замовного політичного вбивства мого сина Олексія та захисту трудових прав моєї дружини Галини Вікторівни.

Додатково інформую Вас, що правоохоронні органи не реагують на мої звернення згідно чинного законодавства, а повідомлення про злочин взагалі фактично залишаються без уваги.

У своїй більшості відповіді, які я отримую від правоохоронних органів та окремих органів виконавчої влади, по суті мають форму відписок.

За формою такі відповіді – безжалісне і цинічне глузування над памяттю сина та над громадянином, який у законний спосіб звертається за допомогою до державних органів влади.

Вражає, що аналогічні відповіді надаються і народним депутатам України, вводячи в оману провідних політиків держави і саме українське суспільство.

Дуже шкодую, що нічого не змінилося і в Генеральній прокуратурі України, представники якої продовжують відмовляти мені у відповідях на підставі незаконного рішення попереднього керівництва прокуратури.

Продовжую надіятися на Ваш особистий та парламентський контроль в цілому через створення відповідної ТСК для забезпечення обєктивного розслідування вбивства сина та захисту трудових прав дружини в Ужгородському національному університеті.

З повагою,

Різак іван Михайлович,

державний службовець першого рангу у відставці,

безробітний.

Ужгород,

вул. Перемоги, 173, кв.28

20. 03. 2017

http://oleksiy-rizak.info/


Напомним, в 2012 году был убит сына экс-губернатора Закарпатской области Алексей  Иванович Ризак.

Спустя почти 5 лет после убийства, следствие по дело так и не сдвинулось с места.