Экс-губернатор Закарпатской области, —  Иван Михайлович Ризак,  сделал важное обращение к  Президенту Украины Петру Алексеевичу Порошенко, в связи  со зверским убийством его единственного сына Алексея Ивановича Ризака:

Президенту України
Порошенку Петру Олексійовичу
Різака Івана Михайловича,
що проживає за адресою:
Ужгород, вул. Перемоги, 173, кв.28

Вельмишановний пане Президенте України!

Інформую Вас, що з часу останнього мого звернення по суті нічого не змінилося.

Досудове розслідування замовного політичного вбивства сина Олексія не має продовження, трудові права дружини в Ужгородському національному університеті не відновлені.

Обнадіює те, що дуже багато представників нашої державної еліти підтримує мене та сприяє торжеству справедливості, яка обов’язково переможе.

Дуже радує те, що серед народних депутатів, які вимагають від правоохороної системи обєктивного розслідування вбивства сина є як досвідчені політики, так і молоді, але дуже чутливі до чужого болю, несправедливості в суспільстві. Причому, від усіх політичних сил, представлених в парламенті і не тільки.
Це дозволяє мені ще раз твердо заявити, що всі причетні до вбивства сина Олексія та переслідування дружини незабаром опиняться на судовій лаві і відповідатимуть перед Законом.

Хоча продовжують мене не чути Генеральна прокуратура України, Служба Безпеки України, а Національна поліція України більше знущається наді мною або просто ігнорує мене.

Напевно, призначення нового керівника із «закарпатським досвідом» посилить ці тенденції. Як і позиція обласної влади, яка так нічого і не зробила для відновлення правового порядку в області.
З жалем кажу, що губернатору не до цього…

За такий немалий час в області ніхто так і не поцікавився ходом розслідування самого резонансного злочину – вбивства молодого державного службовця Олексія Різака.

Просто знаю, що це стабільності в регіоні не додає.

Шановний Петре Олексійовичу!

Вчергове прошу Вас взяти на особистий контроль розслідування вбивства сина Олексія та сприяти припиненню переслідування моєї сім’ї.

У зверненні до Вас прошу керівництво СБУ допомогти розслідуванню та встановити час і місце вбивства сина. Переконаний, що це в їх силах.

На мою думку, це припинить спекуляції окремих посадових осіб поліції та прокуратури про місце знаходження тіла сина – біля «шістнадцятиповерхівки», бо в день вбивства сина там не було сина, ні живого, ні мертвого.

Обєктивна відповідь на таке просте питання допоможе розкрити вбивство. В цьому я повністю підтримую високоваліфікованих експертів, які мені допомагають.

До речі, на їх професійні питання жодної відповіді по суті прокуратура та поліція так і не дали, а Постанову про закриття кримінального провадження щодо вбивства сина тримають засекреченою майже два роки, нагнітаючи обстановку в суспільстві.

Вважаю це справжньою провокацією проти держави.

Кожне моє звернення щодо обєктивного розслідування вбивства сина викликає гнів і люту ненависть замовників цього страшного злочину, які я відчуваю повсякденно.

Це свідчить, що впливові замовники відчувають свою безвихідь, як і їх шістки-перевертні в правоохоронних органах.

ВОНИ знають, що рано чи пізно Президент України прочитає мої звернення і реакція буде миттєвою. При необхідності будуть залучені і представники спецслужб наших країн-партнерів…

ВОНИ відповідатимуть перед законом, якими б недосяжними не здавалися сьогодні.

Я, вчений-фізик, але трохи вивчав історію. І знаю, як закінчують навіть дуже впливові особи, які переступають межу і замахуються на святе – життя наших дітей, залишаючи нас майбутнього…

Так буде і цього разу.
Дуже надіюся на підтримку, пане Президенте України!
З повагою,
Різак Іван Михайлович,
державний службовець першого рангу у відставці,
безробітний
12.02.2012


Напомним, в 2012 году было убито сына экс-губернатора Закарпатской области Алексея Ивановича Ризака.

Спустя почти 5 лет после убийства, следствие по дело цинично фальсифицируется в пользу заказчиков зверского преступления.

По сегодняшний день, по уголовному делу об убийстве Алексея Ризака нет никаких результатов.

Опасные убийцы до сих пор на воле, а заказчики преступления продолжают проливать кровь в стране.