Алексей Ризак
Алексей Ризак

Об этом заявил экс-губернатор Закарпатской области Иван Ризак изданию Свитогляд.

По словам экс-губернатора Закарпатской области, предположение, что за убийством его единственного сына и многолетним преследованием его семьи  стоит мощная транснациональная группировка, полностью подтвердилось.

Иван Михайлович Ризак продолжает искать поддержку  для объективного расследования зверского убийства единственного сына.

За последнее время более 300 депутатов получили его обращение с просьбой помочь в восстановлении справедливости.

Обращение Ивана Михайловича Ризака:

16 листопада 2012 року було жорстоко вбито мого єдиного сина Різака Олексія Івановича, 1989 року народження, який на той час працював податковим інспектором першого рангу в ДПА Закарпатської області.
Це сталося в мирний час, практично в центрі міста Ужгорода,майже в білий день. Справжній час і місце цього страшного злочину, на мій погляд, дотепер приховуються слідчими органами.

Глибоко переконаний, що досудове розслідування вбивства сина грубо і цинічно фальсифіковано. На мою думку, це вбивство є політичним і замовним, а також має всі ознаки терористичного акту.

Моє припущення про те, що за вбивством сина стоїть одне із найпотужніших транснаціональних злочинних угрупувань, справдилося.

Складається враження, що лідери цього угрупування – замовники вбивства сина, нічим не поступаються можливостям української правоохоронної системи.

Loading...

Цьому підтвердженням є відповіді окремих посадових осіб правоохоронної системи, в яких немає відповідей по суті, а окремі з них носять відверто брутальний та знущальний характер над памяттю сина та його рідними.

26 березня 2015 року досудове розслідування вбивства Олексія вчергове припинено заднім числом, а постанову про закриття кримінального провадження до цих пір для ознайомлення мені не надано.
Спроби приховати навіть такий документ, відсутність відповідей по суті на питання висококваліфікованих експертів, розпорядчі документи щодо припинення взагалі не відповідати на мої звернення тощо – ознаки того, що під впливом мафії (за визначенням) продовжується спроба приховати цей страшний злочин.
Найбільш системно документи (мої звернення, відповіді на них тощо) викладені на Персональній сторінці невинно убієнного Олексія Різака (http://oleksiy-rizak.info/) .

Окремо хочу заявити, що розкриття цього найбільш резонансного злочину дасть можливість знешкодити потужню злочинну групу, яка є загрозою для стабільності держави.

Прошу Вас донести мої переживання і застороги до своїх колег, використати весь інструментарій своїх законних можливостей для зламу корупційних пірамід в правоохоронній і державній системі, а це дасть, в свою чергу, розкрити замовне політичне вбивство молодого державного службовця Олексія Різака.
Залишається актуальним створення ТСК в парламенті з питання обставин фальсифікації розслідування вбивства державного службовця Олексія Різака; направлення депутатських запитів і звернень до керівників держави та усіх правоохоронних органів з проханням взяти на особистий контроль розслідування вбивства сина; відправлення у відставку всіх причетних до фальсифікації розслідування та приховування злочину; використання всіх публічних площадок, в тому числі міжнародних, для привернення уваги всього суспільства до цього трагічного питання; підтримки здорових сил в правоохоронній системі, які здатні відправити на лаву підсудних всіх причетних до цього страшного злочину; використання власних можливостей для проведення журналістських розслідувань і висвітлення в пресі ходу розслідування вбивства Олексія.

Прошу клопотати перед президентом України про присвоєння звання Героя України (посмертно) Олексію Різаку, як такому, що першим прийняв на себе смертельний удар сил, ворожих Україні, які і тоді, і сьогодні хочуть дестабілізації ситуації в державі.

Дуже прошу Вашої підтримки.

Окремо прошу Вас сприяти відновленню трудових прав дружини Різак Галини Вікторівни, грубо порушених посадовцями УжНУ, що є, на мою думку, продовженням фізичного знищення моєї сім’ї на замовлення одної і тої ж мафіозної групи. Надіюся на допомогу.

З повагою,
Різак Іван Михайлович,
народний депутат України четвертого скликання,
державний службовець першого рангу у відставці,
голова Благодійного фонду імені безвинно убієнного Олексія Різака
безробітний
03.02.2017


Как известно, Алексея Ризака было убито в 2012 году. По сегодняшний день следствие так и не дало абсолютно никаких результатов.