Елисе удалось получить документы, видео и фотографии которые  указывают на то, что сотрудники УСБУ в Закарпатской области совместно с другими силовыми ведомствами занимаются крышеванием наркобизнеса, вымогательствами, подставами и угрозами в Закарпатской области!

Так, сотрудниками Национальной Полиции Украины в результате оперативно-розыскных мероприятий был разоблачен наркопритон по улице Капушанская 112 (г.Ужгород) который действовал под прикрытием сотрудников УСБУ в Закарпатской области.

«В рамках уголовного производства №12016070000000128 по постановлению Ужгородского горрайонного суда по вышеуказанному адресу г.Ужгород, ул.Капушанская, 112 проведено санкционированный обыск по месту жительства нарко-торговца Ф.Я.К, 1973 г.р., в результате которого обнаружено и изъято сухое  размельченное  вещество, наркотического средства «Марихуану», весом 89 гр, пакет с порошкообразным веществом «Метамфетамин» весом 4,3 гр., шприцы с психотропным веществом «Метамфетамин», и другие вещественные доказательства свидетельствующие о деятельности данного наркопритона» —  говорится в заявлении оперуполномоченного  ОВД УКР ГУНП в Закарпатской области НП Украины  Б.В.

Для того, чтобы Вам уважаемым читателям,  стало ясно чем занимаются сотрудники УСБУ в Закарпатской области совместно с некоторыми силовыми ведомствами, публикуем заявление  старшего  оперуполномоченного ОВД УКР ГУНП в Закарпатской области НП Украины подполковника полиции Б.В. в полном объеме на языке оригинала(Фамилии изменены в интересах следствия).

ЗАЯВА

щодо зловживань з боку працівників УСБУ у Закарпатській області

та працівників УВБ у Закарпатській області НП України

Мною, старшим оперуповноваженим в ОВС УКР ГУНП в Закарпатській області НП України підполковником поліції Б.В.  разом з іншими працівниками поліції в результаті оперативно-розшукових заходів було викрито діяльність на території міста Ужгорода «наркопритону», який здійснював свою діяльність за адресою м.Ужгород, вул.Капушанська, 112, який діяв під прикриттям та кришуванням працівників УСБУ у Закарпатській області та працівників НП у Закарпатській області.

В рамках кримінального провадження №12016070000000128 по ухвалі Ужгородського міськрайонного суду за вищевказаною адресою м.Ужгород, вул.Капушанська, 112 проведено санкціонований обшук по місцю постійного проживання нарко-торгівця Ф.Я., 1973 р.н., в результаті якого виявлено та вилучено суху подріблену речовину, наркотичного засобу «Марихуану», вагою 89 гр, пакет з порошкоподібною речовиною «Метамфетамін» вагою  4,3 гр., шприци з психотропною речовиною «Метамфетамін», та інші речові докази які свідчили про діяльність даного наркопритону.

В результаті проведення обшуку за даною адресою було затримано 21 особу яким організатором Ф.Я.  було реалізовано наркотики та які в свою чергу в даному приміщені їх вживали. Після чого працівниками поліції в результаті вжитих заходів їх було затримано та знято на відеокамеру, опитано та доставлено на проведення лабораторного дослідження в Закарпатський обласний наркологічний диспансер на предмет встановлення факту вживання останніми психоактивних (наркотичних) речовин та на стан сп’яніння стосовно даних осіб.

В тому числі  було доставлено особу яка зі слів представилась М.О.,05.02.1995 р.н., мешканець м.Ужгород, вул.Собранецька, 29/6, (запит №3852/106/7-2016 від 15.09.2016), в результаті вжитих заходів встановлено, що даною особою являється працівник УСБУ у Закарпатській області М.І., 19.07.1993 р.н., зареєстрований м.Ужгород.

Як мені відомо згідно висновку обласного наркологічного диспансеру у гр.М.І. в сечі містяться опіати та канабіноіди, про що свідчить вживання останнім наркотичних засобів.

Після чого на мене та моїх колег які брали участь у виявленні «наркопритону» збоку керівництва НП у Закарпатській області, УВБ у Львівській області ДВБ НП України та УСБУ області постійно здійснювався психологічний тиск.

В результаті затримання осіб які закуповували наркотики, з нами один із затриманих гр.П.Ч.А, мені знайомий громадянин якого я раніше затримував за зберігання зброї розпочав бесіду під час якої повідомив нас, про те що нам не простять працівівники УСБУ області Г.О., Л.С, М.В, Е.І, Н.Р. та Р.Р. а також працівники УВБ у Закарпатській області ДВБ НП Т.Р., Ю.В., К.Д. (з його слів постійно вживає тяжкі наркотики «Метамфетамін») та М.О, які підтримують стосунки з ним та наркобароном П.Ч., та з якими за отримання певної винагороди останні брали участь у створенні штучних умов у реалізації та закупівлі наркотичних засобів і подальшого затримання громадян та працівників поліції без відповідної реєстрації, під час чого застосовуючи незареєстровану власно ними закуплену спеціальну техніку яка здійснює аудіо та відео запис та подальшого вимагання та отримання хабарів за не притягнення осіб до кримінальної відповідальності, а також «кришування» даними особами наркопритонів, нарколабораторій і так званих наркобаронів.

В той час П.Ч., бачучи що дані особи в результаті його затримання не в змозі допомогти останньому, пообіцяв мені що надасть  інформацію, щодо діяльності на території області інших «наркопритонів», і про те що його знайомий на ім’я «І» допомагає даним силовикам у контрабандному переміщенні наркотичних засобів через митний кордон України, за що він та його знайомий отримує кошти. Дана інформація мене зацікавила, про отримання якої я доповів в подальшому керівництву УКР ГУ НП.

З часу проведення обшуку і затримання гр.П.Ч. я з останнім зустрічався близько чотирьох разів, під час зустрічі з яким останній надавав мені інформацію оперативного характеру, але на останніх двох зустрічах я побачив що останній почав поводитись дивно, і звертався до мене що хоче мені віддячитись, але я сказав що не має за що, мені від нього потрібна лише інформація щодо вчинення злочинності пов’язаної із наркозлочинністю, і про неї я чекаю  разом з своїми колегами.

12.09.2016 року близько о 12 години 30 хв. мені на мій мобільний телефон зателефонував гр.П.Ч., та повідомив мене про те, що хоче зі мною зустрітись так як приїхала та особа яка може надати інформацію про наркозлочинність у Закарпатській області та причетності вищевказаних осіб до неї із правоохоронних органів.

Під час розмови ми домовились з ним зустрітись на автостоянці готелю «Ужгород», виїхавши із дому я підїхав до готелю з боку вулиці Капушанської, на під’їзді я побачив що на парковці знаходиться багато автомобілів в одному з яких сиділи працівники УВБ у Закарпатській області ДВБ НП України Т. Р. та М. О.

Я подумав що дані особи відносно мене можуть здійснити якісь провокаційні  дії так як П. Ч. мене про це попереджав.

Під’їхавши на автостоянку  я зупинився і до мене підсів П. Ч. якому я зразу задав питання що ти маєш з Р., на що він мені відповів про те, що він його обманув і нічого мати не, хоче, на що я зразу подумав щось не те, і запропонував останньому проїхати та показати де на той час знаходиться в авто Р., і під час чого я побачив, що з сорочки останнього видно електро проводи, які з’єднані до мініатюрних камер, які в шиті в його сорочку, та закріплені на його тілі, на що я останнього запитав що він здійснює мою аудіо -відеозйомку, припустивши, мабуть для якоїсь можливої провокації з їхнього боку, на що останній сказав що, так, але його це робити заставили. В подальшому  П. Ч. зняв з себе техніку разом з сорочкою та передав мені, і при цьому сказав що на провокацію передачі мені хабара у сумі 200 дол.США він сам не знає за які мої дії його спонукали всі ті працівники правоохоронних органів про які він мені розповідав під час його затримання на «притоні», які причетні до його кришування.

Проїхавши до в’їзду в Боздошський парк, я висадив П.Ч., і проїхав в напрямку забудов «Боздош Еліт», зупинившись поблизу будинку по дорозі я сховав техніку якою здійснювалася моя — аудіо — відеозйомка, і потім поїхав в бік прокуратури області, щоб писати заяву про скоєння злочину відносно мене. По дорозі мені зателефонував Ю. В. та просив повернути їм техніку якою проводилася –аудіо-відеозапис відносно мене.

На вулиці Новака я побачив, що до мого автомобіля підбігають працівники УСБУ Л.С, М.В, Е.І., Н.Р. та Р.Р. а також працівники УВБ у Закарпатській області ДВБ НП Т.Р., Ю.В. та К.Д.. Підбігши до мене почали кричати щоб я відкрив дверцята на автомобілі та віддав їм техніку, на що я сказав що в мене її на даний час не має, на що Л. С. розбив предметом схожим на пістолет ліве водійське вікно, пошкодивши при цьому руку та почав разом з іншими присутніми витягувати мене з автомобіля і почали всі разом наносити мені удари ногами по голові та тілу, поваливши мене на землю  одягнули на мене кайданки, та  провели в моєму автомобілі, як в подальшому мені стало відомо, несанкціонований обшук. При цьому продовжували мені кричати де техніка і що вони мене вб’ють за неї та за те що я затримав  їхнього колегу М. І. на притоні і я лізу туди де не треба, обмеживши та позбавивши волі на певний період.

Після чого Ю. В. сів за кермо мого автомобіля, а мене посадили на переднє пасажирське крісло, а К. Д. сів за мною, і доставили мене в прокуратуру області до слідчого І.В.М. в кабінет, який  повідомив мене про те, що в моїх діях не має ніякого складу злочину, на томість я йому повідомив про всі ці останні події та про те, що відносно мене планувалась провокація з боку УСБУ та УВБ, і що я маю намір як речовий доказ видати техніку яка не стоїть на балансі в даних органах і написати заяву відносно мого побиття, та здійснення відносно мене провокації щодо можливого отримання мною неправомірної вигоди.

Зв’язавшись зі своїми родичами та знайомими я отримав та передав разом із заявою до прокуратури Закарпатської області спеціальну техніку (№610094, штрих коди 2016002252, 2015024126) виробництва Тайвань,  за допомогою якої проводилася відносно мене –аудіо -відеозйомка, а карти пам’яті з інформацією щодо провокаційних дій які нею були зафіксовані з боку Л.С., М.В., Е.І, Н.Р. та Р.Р. а також працівника УВБ у Закарпатській області ДВБ НП Ю.В. під час провокаційної бесіди із П. Ч.А. зберігаю до цього часу і готовий передати слідству та суду — пишет в своем заявлении оперативник который разоблачил вышеуказанный наркопритон — Б.В.

Также у нас оказалось видео с незарегистрированной техникой для проведения несанкционированной аудио-видео прослушки:

Фото одного из задержанных в наркопритоне:

Также нам удалось раздобыть стенограмму. Разговор ведется между сотрудниками УСБУ в Закарпатской области и подставным лицом:

12.09.2016

13:01:52 год.

Ю-запиши, запиши Яна телефон… в тебе який?

Ч- у мене МТС

Ю- на київстар еслі шо (диктує) 0977976703, щас наберем його .. далі

Ю з-вонить по тел.. і каже: щас набере тебе заявник шоб ти мпав його номер

телефона , ти будеш чех Ян ти прийшов купляти камінь, ти тіпа прийшов

посилятися у готелі і ми там рішимо чи ви у машині будети чи…

Г-з права зайдьош заходи на право і туда направо

Ч-направо ? не на лево?

Г – потому что там машини по перекривали невідно ніхуя

Я на терасі будем да?

Далі прац. О показує брилок схожий на брилок від автосигналізації

показуючи на особу «Ч» і каже шо нка ньому техніка висить контрольно

перевіряє фразою « сокол, сокол я пісец» інший працівник питає чи можна

брилком виключати техніку…

Ю- набери Яна зафіксуйся..

Г- показує на прац. Прийом затримання…

Ч – ало звонілі вам то Чаба, ало но добре да

Ю- щас ідеш до нього

Ч- щас іду до нього… да да ето мой телефон

Г- берем камінь і уходім

Ю- так йеслі што береш камінь кажеш я іду з ним переговорю..

Ч- щас я визвоню його пусть спускається… тай усно

Ю- не не вінг скаже шо у машині чекає

Далі прац. О пояснює що у машині коли їдеш нетреба нічого

переставляти та руки не розводити, як треба сидіти під час розмови

Г- 5 мінут і з тобою ніхуя небуде

Прац питає на каву дали йому?

Інший відповідає що так

Г-дає команду прац. забрати Ч

Прац каже ч пішли

Ю- там заказуєш каву і розшитуєшся…

Г-каже шо не треба розшитуватися.. а потім у кінці встати

піти і розщитатися

Ю-розшитайся все рівно а йому скажеш шо ідеш розшитуватися

Ч –я поняв

Далі Ч і прац вирушили у напрямку руху стоїть авто шеврове лачеттті

стального кольору (хатчбек)

О 13.09. год прац. Ч. і Ян сідають у авто ауді А4 з ДНЗ CZ 5H86728, 2.7

TDI

Події мали місце м. Ужгород кінець вул.. П. Комуни

Ч- їдемо до готеля «Ужгород»

Ян питає Ч я сижу у машині?

2

Ч- ні ви прийшли переселитися

Ян-нас не треба? Ми не виходимо? Ні з ким нічого не говоримо?

Ч- потрібно шо ви поселяєтеся

Ян через скільки?

Прац. Уже ідем висаджуєм його і цей…

Ч- ви пошли на верх посилятися…

Прац.- він прийшов готель Ужгород, ми седемо у машині він іде сам…

Ян- добре чернез пів години гот. Ужгород… всьо я поняв хорошо

Прац. До водія тебе Ян звати?

Ян – да

Прац. Каже шо у нутрь зайти…

Ян- видно хто у машині сидить…

Ч-ми приїхали а ви поселяєтеся, а я чекаю вас у низу

Ян- ми посиляємося да?

13,13 год. Яну дзвонять.. далі да Миколайовичзараз даю трубку

телефон взяв Ч- далі у розмові да, да но конечно я розумний да да … віддав

телефон Яну та питає поняв да?

Ч-да

13.14

Ян- ало да да я поняв але ми будем у готеліми його не будем бачити,

каже до Ч я вийду спитаю чи всьо нормально… і я тебе наберу… я поняв,

ящо би ти забув сказати що небуть ти вихроди до машини

Прац- якщо ти передав гроші то маєш слово?

Ч – да , « дякую шо підождав»

Ян- яшо шось проєбалося я вийду скажу

13.18

Ч – ало зі сторони шістнадцятки? Добре добре?… ага я подойду. Он

уже там около адмін. Суда давай їдь він там заді шістнадцятки є суд

Прац – ало Петрович звонив йому шо він його чекає ззаді шістнадцятки

каже біля адмін. Суда він його чекає

Ян- нормально ми йдем, тебе взєбуть зараз, ми стаємо біля готеля

Ужгорода…їдем як їдем, но чоловік не устигає.

У салан авто чути по радіостанції

Г- стань чуть-чуть дальше от центрального входа в гост. Ужгород

Прац – ще раз не поняв тебе?

Г- Стань чуть дальше напротив центрального входа в гот Ужгород

Прац- він ближче до шістнадцятиетежки, він нас бачить яка машина,

всьо заєбісь…

Ч-Банк?Ч- будем заходити туда

Прац ми не будем нікуди заходити.

Ян- як правильно заїжати? З центрального? зараз тут і наліво?

Ч- да прямо і перед мостом на ліво

13.22 год.

3

Ч- ало скоро буду он із-за граніци їде не знає город…заварачіваєм уже

гот. Ужгород, я вихожу оні ідут посилятися ілі почекати шо пока

переговорим ? добре тут почекаю йов, йов давай

13.23 вийшов із авто біля гот Ужгород та сів у т/з гольф

Ч-прівет

В- ти з Ромом не зустрічався?

Ч-нет

В-чесно?

Ч- чесно

В- там седить якогось хуя

Ч- хто?

В-Рома, пой

Ч- я незнаю я вобще з Ромом не зустрічався і небуду зустрічатися він підвів

мені і вобще пошол он нахуй

В- я тобі покажу… це шо?

Ч- це нич…

Стоит отметить, что это не единственный случай, который подтверждает крышевание наркобизнеса со стороны сотрудников УСБУ в Закарпатской области!!!

Это только один из эпизодов!!!

Старшему   оперуполномоченному   в ОВД УКР ГУНП в Закарпатской области НП Украины подполковнику полиции Б.В.В. который честно выполнял свои служебные обязательства и который разоблачил наркопритон находящийся на «балансе»  УСБУ в Закарпатской области, сейчас угрожает опасность!

После избиения он находится на стационарном лечении, о его состоянии здоровья ничего не известно.

ELISE.COM.UA