Я Галаговець Олег  Михайлович , народився 15 квітня  1990 року .м. Ужгород Закарпатської області. Мені 26 років, нажаль в 2013р. в мене знайшли опухоль.

Поставили діагноз  рак шлунка , і  цього  ж року в Інституті Раку в м. Києві провели операцію ,де вирізили шлунок, частину стровоходу і підшлункової.  Випадково в 2015 р. в мене почався рецедив. Я пройшов 3 курси хіміотерапії , в м. Ужгород  в онкологічному центрі, шкода вони на мій перебіг хвороби вплинули негативно. Потім ,я пройшов 6 курсів Кселоди у вигляді таблеток і знову  біда спідкала мене і мою сімю . Слава Богу завдяки церкві і добрим людям , які мені допомогли виїхати в Ізраіль  на діагностику і лікування. Після  досліджень  мого захворювання , мені назначили лікування у вигляді   біохіміотерапії .Перший курс . я пройшов там в клініці Асутта. Надалі , лікування я прохожу в Києві , в часній клініці Лісот .

Я вже прийняв  4 курси біохіміотерапії ..  Взагалом вони мені , дуже допомогли мої опухалі зменшились на 40 процентів.  Але знайшли , пухлину в мозку у розмірі 2 см. Лікарі ,кажуть вона  в мене досить тривалимй час. Нажаль в мене дуже дороге лікування , 1 курс біохіміотерапії коштує приблизно 65 -70 тис. Ці курси маю проходити , кожен 3 тиждень.

Також я прохожу променеву терапію , поки в м. Ужгород .Моя сімя  не взмозі , мені оплачувати таке дороге лікування .

Я одружений і слава Богу чекаємо дитинку, моя дружина на 5 місяці  вагітності. Тому прошу , вашої допомоги.

Я дуже хочу жиди , для своєї сімї і малюка .Я вірю  в Бога і надіюсь на одуження. Дуже , вам вдячний, хай Бог береже вас і ваші родини.

Номер дружини 0991165258. , номер моєї карточки 4149497831116290.

Фото дружини Олега:

Фото Олега:

image-1