Первый заместитель Главы Администрации Президента Украины Виталий Ковальчук попытался отправить Ивана Ризака в «нокаут»: последнее  его письмо показало, что с этого времени обращения экс-губернатора Ризака к главе государства по вопросу фальсификации расследования убийства сына Алексея не будут рассматриваться.

Об этом пишет интернет издание Свитогляд .

Приводим текст издания языком оригинала:

Хоча його крок сильний, адже це фактично заборона звертатися Івану Різаку до Президента України..

Не він один уже тринадцятий рік пробує Різака «опустити нижче плінтуса».

«Беспрєдел» Ковальчука лише підтвердив, що з Іваном Михайловичем продовжують боротися насмерть.

Щодня, щогодини, щосекунди…

Що на сьогодні маємо  в результаті цієї смертельної боротьби за честь жорстоко вбитого ні в чому невинного сина?

В активі Різака – підтримка багатьох народних депутатів України, які звертаються до нового Генерального прокурора з проханням особисто взяти на контроль перевірку обєктивності розслідування вбивства сина Олексія.

А ще прорив інформаційної блокади на центральному рівні…А ще цілковита підтримка громадськості області, яка уважно слідкує за перипетіями страшної боротьби.

Сьогодні вже ні в кого немає сумніву, що 16 листопада 2012 року молодого державного службовця жорстоко вбили. Місце і час до цих пір офіційно невідоме…

Немало, але й небагато.

Бо до сьогоднішнього дня ніхто з депутатів навіть не спробував зареєструвати відповідну постанову про створення ТСК на відміну від попереднього скликання, коли така Постанова була зареєстрована.

В пасиві теж немало.

Адже своїм рішенням колишній прокурор Янко заборонив розглядати звернення Івана Різака з питання вбивства сина. В.О. Генерального прокурора Севрук та заступник Генерального прокурора Столярчук жорстко таке рішення Янка схвалили в своїх листах, а «шістка» на обласному рівні прокурор Черничко десь двома десятками листами це неперервно підтверджував. Навіть слідчий прокурор на цьому фоні десь зник…

Аналогічне рішення винесли і керівники  регіонального рівня поліції Князєв та Довгунь, не кажучи про слідчого Лазаря. На національному рівні в цій структурі рішення не було, але звернення Різака до пані Деканоїдзе залишаються без розгляду…Сумно, але факт.

В СБУ теж не залишилися «осторонь». Таку відповідальність заборонити Різаку взяв на себе полковник Шкурат і поїхав отримувати в один з обласних центрів звання генерала.

Глава АПУ Ложкін з допомогою одного народного депутата України і нехитрої «парапасовочки» добився аналогічної відповіді від першого заступника Генерального прокурора Сторожука.

Тепер Ковальчук пробує добити…

Loading...
Loading...

Є ще надія, що сам Юрій Луценко поцікавиться цією резонансною справою.

Та вже видно, що не на часі.

В усіх більш важливих справ достатньо.

Навіть не хочеться вірити, що там «наверху» не розуміють важливість розслідування вбивства Олексія Різака. Невже дійсно немає сил, щоб серйозно поставити «на місце» цю піраміду, яка замовляла, організувала, вбила і пробувала приховати вбивство молодої людини…

Теж не хочеться вірити.

Бо дуже серйозне здорове ядро там наверху є. І воно повинно прийняти відповідне і єдино правильне рішення, але ЧОМУ не приймає???

На це рішення дуже чекають. І не тільки батьки Олексія, а й сотні тисяч людей, які в своїх життєвих обставинах давно втратили віру в справедливість.

Ми переконані, що Іван Різак продовжить боротьбу і добється справедливості.

Шкодуємо тих високопосадовців, які в своїх листах радять Різаку вивчати КПК.

Таке життя несправедливе, але Івану Михайловичу прийшлося вивчати старий КПК протягом семи років поки добивався своєї реабілітації .

І ця мить наступила 14 вересня 2012 року. А вже через два місяці вбили єдиного сина, який багато років був у батька захисником…

Життя заставило екс-губернатора за останні роки боротьби з потужньою мафіозною структурою і перевертнями в погонах вивчити і новий КПК.

Різак завжди був відмінником. Вивчив і це.

Дай Бог всім добра.

І хай КПК вчать спеціалісти.

А Конституція України дає можливість звертатися до Гаранта дотримання прав і свобод громадян.

Тут чиновники перешкодою не можуть бути..

І не будуть…

За смерть Олексія Різака відповідять всі причетні!

Ще в когось є сумніви?