Народного депутата от БПП Сергея Лещенко засекли в Киеве в элитном ресторане «ВАО» вместе с олигархом Константином Григоришиным.

Об этом на своей странице в Facebook рассказал экс-нардеп Василий Горбаль.

«Встретил Сергея Лещенко и Григоришина в BAO. Кухня хорошая, Шустера можно не включать», — написал он.

Сам парламентарий не стал комментировать встречу.

Интерьер ресторана "ВАО"

Интерьер ресторана "ВАО"

Интерьер ресторана "ВАО"

Фото со страницы в Facebook ресторана «ВАО»

Пользователи активно отреагировали на эту информацию.

«Штирлиц никогда так не был близок к провалу…» — написал Тарас Загородний.

«Костюм Лещенко и Григоришина можно купить с любом магазине», — пошутила Александра Решмедилова.

«Это был не тот Лещенко и фальшивый Григоришин», — прокомментировал Константин Редченко.

«Надеюсь, что Лещенко вел себя прилично и не угрожал Григоришину очередным страшным расследованием», — написал Олег Джекман.

Отметим, что владельцем ресторана «ВАО» является известный шеф-повар и бизнесмен Эктор Хименес-Браво.

Целый пост посвятил этой встречи известный украинский журналист Sergii Ivanov.

«Попри те, що народний депутат Лещенко відмовився коментувати свою зустріч з російським олігархом Григоришиним у ресторані BAO, де середній чек (зі слів людей, які там бувають) може сягати 100$, мої джерела стверджують, що ця зустріч була зафіксована за допомогою спеціальних технічних засобів, оскільки Григоришин є фігурантом низки кримінальних проваджень.

Отже я розраховую на оприлюднення розмови олігарха і народного депутата України. До речі, цікаво, хто сплатив рахунок. Якщо Лещенко, то ми явно чогось не знаємо про депутатські прибутки. А якщо Григоришин, то це готовий протокол про корупцію.

Переконаний, спеціальні антикорупційні структури мають розібратися з цим фактом. Вилучити відео з камер спостереження, опитати персонал, перевірити термінали і банківськи рахунки якщо олата здійснювалась за допомогою кредитної картки etc.

Щодо головного редактора видання «Українська правда» Мусаєвої, можу сказати лише те, що коли я її знав, вона обирала набагато скромніші місця для вечері.

Нагадаю, що раніше Григоришин визнав факт фінансування КПУ, яка підтримала окупацію України, а її місцеві осередки увійшли до так званих «законодавчих органів» террористичних угрупувань «ЛНР» і «ДНР», — написал Иванов.