Увага, готується провокація! Член групи вбивців Олексія Різака полковник Лизанець через професорів Лендєла і Чундака взяв під контроль хімічний факультет УжНУ. Перший проректор Сливка «добити» маму Олексія, доцента Галину Різак не зміг. Хто наступна жертва свалявського перевертня: діти ч и викладачі?

В ці дні доцент Галина Вікторівна Різак проводить планові екзамени. Яких сотні і тисячі. Але до проведення екзаменів нею особлива увага. От і вчора професори Лендєл і Чундак запросили на факультет для зустрічі з студентами і викладачами відомого лідера контрабандистів, члена організації «відставних полковників і генералів КГБ і МВД», яказаймається, вбивствами та приховуванням злочинів проти наших земляків ,Володимира Лизанця

Loading...

Супрводжували » сміливого » полковника пятеро охоронців і технарів, які » готували» аудиторії до екзаменів. Готуються провокації. Але нічого у цих перевертнів не вийде. Пізно вночі до Ужгороду заїхали справжні патріоти – працівники СБУ, які і захистять викладачів і студентів від провокацій.

А за все інше недовго залишилося перевертням на волі ходити. Пише видання Світогляд