Виродок-перевертень в погонах з МВС України Вакуленко. Пане Аваков! Де правда? Всі за Олексія відповідять!

У звязку з отриманням такої відповіді від пана Вакуленка, Іван Різак направив тeлеграму Андрію Кожемякіну.

У телеграмі Іван Різак наголошує, що ця відповідь більш знущальна чим попередні і свідчить про те, що в МВС не тільки не контролюють розслідування вбивства Олексія Різака, а ще й приховують вбивство. Бо тільки речення про відсутність оскарження порушень при ексгумації тіла Олексія обурює, бо проведення ексгумації в деталях було оскаржене з першої хвилини кілька десятків раз. На жодне питання, в тому числі, підготовлені експертами ні з УМВС, ні з МВС жожної відповіді по суті не отримано. Слідчі тільки проводять експертизи, щоб довести самогубство Олексія.

Це не вдасться виродкам-перевертням в погонах, яке б відомство вони не представляли. Різак просить Кожемякіна направити депутатські запити, щоб Президент, Генеральний прокурор, Міністр МВС взяли під персональний контроль розслідування вбивство Олексія Різака, бо воно носить політично-замовний характер.

Іван Михайлович просить Андрія Анатолієвича звернутися до пана Авакова піддати люстрації пана Вакуленка, або відсторонити від посади на час перевірки на можливість звязку його з замовниками вбивства Олексія. Пише СВІТОГЛЯД