Підприємство ПП «Госномера» пропонує власникам автотранспортних засобів виготовлення номерних пластин для автомобілів. Перш за все зазначимо, що номери машин ми робимо цілком офіційно. Виготовляються вони на сертифікованому, що відповідає повному комплекту сучасних технологічних вимог, обладнанні. І зрозуміло, пропоновані нами до реалізації авто номери відрізняються неперевершеною якістю, оскільки найсуворішим нормам ГОСТ вони відповідають в повній мірі. Замовити нові номерні пластини нескладно — для цього, зайшовши на сайт нашої компанії, слід відкрити призначену для заявки форму і заповнити її. Після цього, зателефонувавши менеджеру компанії, ви повинні озвучити бажаний варіант доставки і узгодити спосіб оплати. Кожен що виготовляється в ПП «Госномера» авто номер має повний комплект захисних засобів. А обов’язковою для номерних пластин є наявність світловідбиваючої плівки, штампа виробника, а також голограми. Написи на номерні знаки, які робляться з листового алюмінію, наносяться методом видавлювання (пресування), тому мають презентабельний об’ємний вигляд.

Отже, які ж варіації номерів автовласник України має можливість замовити ПП «Госномера»?

Дублікати

Дублюючі автомобільні номери стають необхідні в разі втрати, викрадення номерних пластин або в ситуації, коли вони приходять в непридатність (втрачають необхідний працівниками ДАІ зовнішній вигляд). Оскільки що представляє собою примітивне фарбування ремонт неефективний, нові номерні пластини легко замовити і отримати в нашій компанії.

Номери американські

Loading...

Номерні знаки європейського зразка не вписуються в посадочні місця автомобілів японського, арабської, а також американського виробництва. Тому автономери нестандартного (так званого квадратного) формату ПП «держномер» також пропонує придбати українським автовласникам.

Номери іменні

Багато автовласників, бажаючи підкреслити свій особливий статус, замовляють держ номер машини іменний. На пластині може бути присутнім будь-яка не заборонена певними правилами комбінація букв (латинські, українські, російські), а також цифр.

Номери сувенірні

ПП «Госномера» пропонує також виготовлення номера сувенірного — використовувати його можна для подарунка, відмітки місця на стоянці, прикраси весільної машини.

Щоб перейти на сайт ПП «Госномера», достатньо клачнути на посилання http://gos-nomera.com.ua/ua/