Історія ковальства йде далеко в минуле. Багатовікове вдосконалення ковальської майстерності дозволило створювати авторські вироби з кованого металу, що відрізняються оригінальністю і представляють справжні художні цінності. Такі вироби завжди притягують до себе погляди, дивуючи професіоналізмом майстрів, їх створили. В даний час магазини кованих виробів пропонують як авторські роботи, так і штамповані вироби. Але всі вони досить затребувані, оскільки здатні надати особливий стиль та приміщень, і ландшафтного дизайну. Їх наявність підкреслює статус власників, говорячи про витонченості та вишуканості смаків.

Ковані вироби доречні:

  • на фасадах будівель;
  • всередині приміщень;
  • в якості зовнішніх і внутрішніх сходів;
  • як балконні і камінні загородження;
  • в якості парканів, воріт, хвірток;
  • як зразки високохудожньої меблів.

Ціна кованих виробів визначається залежно від двох факторів: типу та кількості металу і трудомісткості процесу. Основний матеріал, використовуваний при куванні — сталевий пруток, що має квадратний перетин з розміром сторін від 10 до 16 мм. Ціна кування зростає разом зі зростанням перетину квадрата, так як робота з більш товстим прутком більш складна. Трудомісткість кування визначається технологією. Штамповані вироби найбільш дешеві. Ексклюзивна ручна робота завжди цінувалася дорого, так як ручне виробництво — високотехнологічний і непростий процес, що має безліч своїх секретів і тонкощів. Ковано-зварні композиції мають середню ціну. Ще на трудомісткість впливає щільність малюнка, так як більш щільний малюнок вимагає виготовлення більшого числа елементів, що тягне за собою збільшення тимчасових витрат на виготовлення виробу.

Якщо вас цікавить продаж кованих виробів, зверніться в інтернет магазин кованих виробів «Велес», і вам не доведеться гаяти час на поїздки в різні торгові точки. Тут ви можете підібрати собі вироби різної складності і, відповідно, різної ціни, які додадуть вашому інтер’єру нову вишуканість і зроблять яскравіше ваше життя. Каталог кованих виробів «Велеса» на сьогоднішній день містить більше двохсот п’ятдесяти найменувань, так що вибирати є з чого. Якщо у вас виникнуть питання щодо характеристик обраного вами вироби, його ціни, умов оплати, доставки і т.д., ви зможете оперативно з’ясувати їх у фахівців магазину, скориставшись контактною інформацією сайту.

Замовити ковані вироби онлайн ви можете перейшовши за посиланням http://veles-ukr.com.ua/uk/index.php?route=product/category&path=98