\"Я\"Уже и без того слабую Украину продолжают регулярно травить все, кому не лень воспользоваться сложившейся ситуацией в стране

Я шкодую, що доводиться домовлятися з маніяком, в котрого є ядерна зброя. І я розумію, що потрібно домовлятися з маніяком, тому що в нього є ядерна зброя.

І я розумію, що ситій Європі/європейцям абсолютно не усміхається стати свідками, очевидцями, жертвами третьої світової війни.

І так само не хочу, щоб серцем цієї війни була моя Україна. І так само не хочу, щоб нас насильно позбавляли органів. Навіть не дуже здорових. Одного вже немає, і це навряд апендикс, хоча легше вважати саме так.

Щодня відчуваєш, коли з нашого організму викачується кров. Звичайно, що організм отримує донорську. Але певна кількість цієї крові – отруєна. І маніяк з ядерною зброєю та решта вітчизняних і тих, хто поза країни, потвор, що користуються ситуацією, будуть регулярно труїти заслаблий організм.

А незабаром весна із авітамінозом та прагненням див, любові, тепла та кохання. І думаєш, що переможе: авітаміноз або ж тепло. І віриш в обидва явища. І ніц не знаєш і шкодуєш, що доводиться домовлятися з маніяком, в котрого є ядерна зброя…

Немає комісії з моралі. Цікаво, чи вже запропонували церковники або ж чиновники нове тепле місце для пана Костицького? Зазвичай все це йде в договірному пакеті. Ліквідація, пропозиція.

Немає Яреми у вигляді генерального прокурора.

Але є Шокін, котрий колись вчився в Сільськогосподарській Академії і працював в Національному ботанічному саду, а тепер буде відповідати за резонансні справи країни, втім, деякі резонансні справи він відкривав як вічний прокурорський (з 1980 року в прокуратурі), а деякі порушувати відмовлявся, і не те, щоб я була категорично проти, але захотілося створити антикорупційний закон, трохи дебільний, як в деяких штатах США, котрим заборонити брати на всі владні позиції кумів президента, прем`єра і далі, далі, далі.

А тим часом Надія Савченко, котра все більше схожа на Жанну Д`арк залишається за гратами до травня. І про це ще до завершення судового засідання повідомили по «говноньюз». Що повертає до думок про маніяка, котрий володіє ядерною зброєю. А ще про мужню молоду українську жінку, котра голодує, носить одяг з національною символікою, не ховає очі та не здається попри все. І нам не можна здаватися. Попри все. Пишет Лариса Денисенко