На официальном канале Yotubeпогибшего Андрея Кузьменкопоявилось несколько видеозаписей осуществленных самим Андреем накануне трагической гибели в Днепропетровской области.

Видеозаписи, датированные 1 февраля 2015 и скорее всего, сделаны на мобильный телефон. На видео Кузьма Скрябин жестко критикует состояние дорог в Кривом Роге и Днепропетровские области.

\»Я показую вам, депутати і пане президенте нашу країну — звертається Андрій до керівництва держави. То є траса Олександрія-Кривий Ріг. Дякую вам за то, шо спи.дили всі бабки. Не хочете на своїх мерсах і лєксусах сюда на сафарі протрясти свій жирний целюліт?\».


\»Це є наша фінальна точка — Кривий ріг — продолжает Кузьма на второй видеозаписи двигаясь на своем автомобиле в городе. Якщо ви хочете кататися на яхтах чи на віндсерфінгу, бл.дь, чи просто, бл.дь, стати на лижі, с.ка і повозитися по ріці, то треба просто приїхати у Кривий Ріг. Тут є предмет вашої роботи, шановні депутати\» — сказав Кузьма і повторив проїзд перехрестям по глибокій калюжі. Тут люди живуть і мусять через ту х.ню їздити кожний день, а ви навіть не маєте поняття, що десь такі є\» — сказал певец.

Еще на одном видео Кузьма Скрябин обращается к властьимущим от имени водителя криворожского трамвая: \»Щоб не бути голослівним. Передаю вам прівєт від воділи того бідного трамваю, який, ку.ва, мусить не їздити, а плавати, бл.дь, по вулицях. Тому шо в той момент, коли в країні йде війна ви все ж таки ще пи.дите гроші. У вас вистачає совісті, с.ка і нахальства, щоб тих людей мати за гавно і заставляти, бл.дь, жити їх в такій сраці. Дякую вам. За бардак\» — резюмировал Кузьма.