Блок-пост на виїзді з Краматорська в бік Донецька пустий, що може свідчити про те, що терористи звільнили місто.

Про це у Твіттері пише редактор Острова Сергій Гармаш з посиланням на очевидця.

Очевидец: блок-пост на выезде из Краматорска в сторону Дружковки и Донецка пуст. Получается, сепары сдали и Краматорск.
— Сергей Гармаш (@s_garmash) July 5, 2014

#Краматорск Вроде готовят полевой лагерь в посадке за налоговой
— Людмила (@1791114) July 5, 2014

Як повідомляють Новости Донбасса, терористи масово залишають захоплені міста Донецької області та колонами прямують до Донецька. Одна з таких колон покинула Костянтинівку.

\»Терористи розраховують закріпиться в обласному центрі, так як розраховують завербувати тут в свої ряди місцеве населення і отримати додаткові ресурси. Це пов\’язано з тим, що в результаті дій українських прикордонників і військових значно скоротився потік допомоги терористам з території Російської Федерації. Вони починають відчувати брак зброї, грошей і найманців. Поки колони бойовиків безперешкодно просуваються по території області. Українська авіація не бомбить їх\», — зазначає видання.

Велика частина терористів направляються в місто Донецьк по трасі. У Донецьку місцеві сепаратисти, які називають себе \»ДНР\» і банд-угрупування \»Батальйон\» Схід \»поки не визначилися чи співпрацювати зі \»Стрілківцями\».

Напередодні\» Стрілківці \»спробували взяти під контроль обласну міліцію в Донецьку, але\» Схід \»відбили атаку.

Разом з тим координатор групи \»Інформаційний опір\» Дмитро Тимчук повідомив: бойовики, які залишили Слов\’янськ та Краматорськ, готуються до прориву на Донецьк.