\"\"В правоохранительных органах Закарпатья в частности в управлении Службы безопасности Украины в  Закарпатской области назревает бунт.

Экс-начальник СБУ в Закарпатье за \»блистательные\»  заслуги в сфере отмывании  денег, бандитизма и нарушении уголовного закона Украины идет на повышение.

В то же время господин Виктор Балога делит кресла между своими родственниками. И это все делается  во  время фактически  военного положения в Украине и после смертей сотен людей на Майдане.

На языке оригинала:

Закарпаття чекає на призначення начальника СБ України в області адже колишній начальник управління Михайло Феделеш йде на підвищення до Києва де буде займати одну з головних посад в управлінні К  (капуста) УСБУ України. Наразі в.о. начальника є Володимир Гелетей (Гейза), який є сватом Віктора Балоги але на посаду його пролобіював рідний брат Валерій, що очолює УДО (Управління  державної охорони) і є кумом Віталія Яреми, силового віце-прем’єра.

За вказівкою Михайла Феделеша на посаду місцевого начальника відділу К (капуста) з мегашвидкістю оформляють Мирослава Сливку, спецперевірку цей товариш проходить порушуючи всі вимоги СБ, часто документи візуються заднім числом, відповідну медкомісію не проходив. Така ось гнила ситуація склалася навколо закарпатського СБУ. “Капуста” править бал.

Сьогодні на сайті ОРД з’явилася стаття про Михайла Феделеша, через дві години її зняли. “Трибуна” повторює її для тих хто не читав.

Loading...
Loading...

Сьогодні на тлі трагічних подій, які спричинили безвинні жертви революції, в суспільстві та вітчизняному політикумі часто-густо лунають заклики до проведення люстрації в нашій державі, зокрема, і в правоохоронних органах спеціального призначення.

Цікаво з цього приводу розглянути деякі призначення, які відбуваються зараз в СБ України. Так, до уваги та на розсуд читача пропонуємо одіозну в середовищі закарпатських правоохоронців фігуру – такого собі Михайла Феделеша, який з вересня 2013 року призначений указом колишнього президента України В. Януковича на посаду Управління СБУ в Закарпатській області. Про вказану людину відомо багато цікавих обставин: і як він починав свою корупційну кар’єру в митниці, як за гроші потрапив до органів держбезпеки, як старанно «утюжив» західні кордони нашої батьківщини, не цураючись «заробляти» на всьому: нелегальна міграція, контрабанда, «сигаретні» схеми. Врешті решт, все це ми про нього знаємо вже давно.

Варто зупинитися на діяльності вказаної особи на посаді керівника закарпатського регіонального органу СБУ протягом останніх 6 місяців, коли у краї розгорнулася безжалісна боротьба з опозицією. Але давайте з самого початку! У крісло керівника вказаного органу М.Феделеш потрапив звичайним та цілком прийнятним для нього шляхом: вийшов на 1-го заступника начальника ГУ «К» СБУ (м.Киїів) В.Балахонова, заплатив гроші та отримав право на аудієнцію із «хресником» колишнього Голови СБУ О.Якименка – Андрієм Трофімовим, якого серед співробітників Центрального апарату СБУ називали того часу «маленький принц». Ну, а вже під час безпосереднього спілкування із А.Трофімовим наш «герой», зрозуміло, зміг зацікавити «тінейджера» спонукати Якименка до призначення його на «рідне та знайоме Закарпаття». При цьому, М.Феделеш щиро запевнив своїх протеже, що «заноситиме» щомісяця кругленьку суму від хабарів з кордону та нелегалки, що і регулярно вірою і правдою виконував. Врешті решт, як нам всім відомо М.Феделеша в стислі терміни таки було призначено на вищевказану посаду. Однак, крім щомісячної данини його протеже поставили перед ним завдання – «душити» опозиційні політичні та громадські рухи області, не допустити будь-якої підтримки чи участі з боку звичайних закарпатців у подіях, які відбулися на Євромайдані. І, як ми бачимо, М.Феделеш впорався з цим завданням бездоганно. Під «ковпак» СБУ було взято всіх опозиційних лідерів краю, провідних громадських діячів та журналістів. Ми з вами ніколи б про це не дізналися, якби не надзвичайна подія із втратою цілком таємних оперативних документів закарпатського управління, затверджених особистим підписом М.Феделеша.

В зазначених документах розписана процедура незаконного прослуховування, стеження та багато іншого цікавого про роботу цього «офіцера». Врешті решт, передаємо документ на розсуд громадськості. Де зараз Якименко, Балахонов, Трофімов…? В Криму! І це відомо достеменно. Ці зрадники навіть в часи смути та реальної загрози іноземного збройного втручання просто втікли, сховалися та вичікують слушної нагоди. При цьому сам М.Феделеш не соромиться хизуватись своєю безкарністю, розповідає всім, що «порішав» своє призначення в Київ, в Центральний апарат на посаду заступника начальника Головного управління «К» СБУ! Від редакції хотілося б звернутися до діючого Голови СБУ В.Наливайченка з одним питанням: «ЦЕ ПРАВДА? ЯКЩО ТАК, ТО ЧОМУ?»

\"\"

\"\"

\"\"