\"\"На своей странице в социальной сети Фейсбук, экс-первый заместитель главы Генштаба, вице-адмирал Игорь Кабаненко выразил свои профессиональные видение интервенции на территории Украины, цитирует ELISE.COM.UA

По его словам готовится широкомасштабное наступление Российской Федерации на территорию Украины.
Прямая речь:

Навчання повітряно-десантних військ РФ на чолі з генералом Шамановим із залученням стратегічної авіації. Завершення формування ешелону прорву протиповітряної оборони та створення угруповання ППО. Продовження глибинної спеціальної операції на території України. Нарощування ударного угруповання в Криму і на Сході.
Мені, як військовому зрозуміло: готується повітряна та наземна наступальна фронтова операція проти ВСІЄЇ Украіни. Що ще не зрозуміло політикам??? Де Ваша воля??? Хватить відступати в підходах і діях!

Розбронюйте мобзапаси, озбройте народ через легітимні механізми і дайте йому можливість захистити себе, свої родини і державу! Ні пяді рідної землі ворогу, хай вона горить у агресора під ногами! Оголосить Вітчизняну війну окупантам! Сформуйте Ставку Верховного Головнокомандування!

Дійте, наприкінці кінців і дайте можливість діяти людям!

Ранее сообщалось о том, что  российские войска расположены в трех часах передвижения в Киев.

Об этом на брифинге заявил секретарь Совета нацбезопасности и обороны Украины Андрей Парубий, передает корреспондентЕспресо.TV.

«Часть российских войск находятся за два-три часа передвижения в Киев», — отметил он.

«Наши подразделения расположены таким образом, чтобы мы могли отразить атаки с любой стороны», — пояснил он.