\"Иллюстрация\"

Общественный активист Александр Чижов сообщил журналистам о том, что на него напали правоохранители прямо на остановке, втолкнули в затонированную гражданскую машину на гражданских номерах и отвезли в отделение милиции. Там ему поспешно сообщили, точнее поставили перед фактом, что он распространяет порнографию.

Далее прямая речь:

Сьогодні близько 11:30 у 100 метрах від зупинки міського транспорту “Харківський м’ясокомбінат” по просп.Гагаріна в м.Харкові мене “зустріли” 5 співробітників УБОЗ, заштовхали в затоновану машину зі звичайними номерами та відвезли до Червонозаводського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області.

По дорозі один з “міліціонерів” відібрав мій мобільний телефон, без понятих та без протоколу вилучення.

У райвідділі мене завели до каб.№14 слідчого Бабушкіна Володимира Яковича (просп.Гагаріна, 76, моб.тел.: 050 920-20-34) та почали звинувачувати у розповсюдженні порнографічних матеріалів через мережу Інтернет (через переписку на сайті соцмережі Вконтакті) – за статтею 301 ч.2 КК України.

Крім того, в мене взяли паспорт і зробили його копію. При цьому той співробітник, який забрав мій телефон, переписав з нього собі на аркуш контакти, нічого не пояснюючи. Також мені погрожували вилученням мого домашнього та робочого комп’ютерів, дзвінками на роботу, сусідам, родичам та знайомим з повідомленням про те, що я займаюся розповсюдженням порнографічних матеріалів.

Я відмовився давати свідчення без адвоката. Мене протримали в кабінеті слідчого близько двох годин, змусили зробити запис в журналі реєстрації, який спеціально занесли з прохідної райвідділу до кабінету слідчого, що я не маю претензій, та відпустили, виписавши повістку на 10:00 08.01.2014, коли я повинен з’явитися для дачі показань, поки що в якості свідка. Свідка чого – незрозуміло.

Loading...

Коли я прийшов додому і ввійшов до Інтернету, виявилося, що моя сторінка на сайті Вконтакті “зламана”, і я не можу отримати до неї доступ. Функція відновлення паролю також не працює.

\"\"

 

\"\"

 

Напомним, вчера работник ГАИ целенаправленно пригнул под машину, а потом сказал, что его сбили активисты Евромайдана. Милиционер не ожидал, что его снимают …