\"\"

Не взирая на путинскую пропаганду о том, что украинцы, вышедшие протестовать против власти бандитов и олигархов на Майдан, настроены агрессивно в отношении России и русских — реалии говорят о совершенно обратном.

На этом аматорском видео красноречиво отражено истинное отношение украинцев на Майдане к русским: мы не против России — мы против имперской политики Путина, передает сайт Rekonkista 

По теме:  Народный депутат , генерал милиции Геннадий Москаль считает , что войска МВД не « горят желанием » защищать власть. Моральный дух солдатов завезенных в Киев — нулевой.

Прямая речь:

— Якщо розгін євромайдану 30 листопада міністр МВС Захарченко списав на начальника ГУМВС у Києві Коряка, побиття мирних демонстрантів і 45 журналістів біля Адміністрації президента — на провокаторів (які насправді були сформовані владою й спецслужбами), то сьогоднішній нічний штурм майдану вже ні на кого списати не зможе, — заявляє нардеп Геннадій Москаль.

— Тому що в штурмі брали участь внутрішні війська, які є структурним підрозділом МВС і за діючим статутом можуть взяти участь у розгоні мирних демонстрацій (на які громадяни України мають конституційне право) тільки за наказом міністра МВС.

Чому силовикам не вдався штурм? На це є проста й очевидна відповідь. Мітингувальники вийшли на майдан за ідею. А “Беркут” і внутрішні війська, яких звозили в столицю поетапно, починаючи з 28 листопада, стоять на морозі й серед снігу в літньому обмундируванні (бо гроші на закупівлю зимового просто вкрали), не мають нормальних умов для ночівлі й харчування, а моральний дух у них такий, що ніякого бажання захищати цю злодійську владу й близько немає.